North Korea

View listings

Realigro.cz je první celosvětový internetový realitní vyhledávač, na kterém si můžete prohlížet nabídky domů na prodej v North Korea

Dům na prodej v Severní Koreji
Severní Korea je východoasijský stát.
To hraničí na sever s Čínou, s Ruskem, zatímco na jih korejská demilitarizovaná zóna na 38. rovnoběžce odděluje to od Jižní Koreje.
Chcete-li znát trh s nemovitostmi v zemi a pokud máte zájem o koupi nemovitosti k prodeji v Severní Koreji, je důležité vědět, že v posledních letech se propast mezi městem a venkovem prohloubila. Hospodářský růst, který již deset let ovlivňuje Severní Koreu, nyní upřednostňuje frenetický rozvoj městských center.
I přes zrychlený vývoj země izolace, do které jsou zařazeny americkou imperialistickou politikou, neumožňuje rovnoměrné a rychlé rozdělení blahobytu. Ačkoli někdy je tato teorie výmluvou k skrytí dalších vnitřních problémů v zemi.
Kim Jong Il upřednostňoval vývoj nové sociální třídy zvané donju, tedy pánů peněz. Představují střední třídu země a jsou přítomny v mnoha severokorejských městech.
Města Severní Koreje v posledních dvou letech viděla, jak se stavební činnosti mnohonásobně, ale především co do kvality, množí.
Problém pro ty, kteří chtějí koupit nemovitost k prodeji v Severní Koreji, spočívá v tom, že soukromý majetek neexistuje a mohou jej koupit pouze prostory. Ceny bytu v okrese Chung-guyok v Pchjongjangu se pohybují kolem 150 000 EUR, ale náklady se liší v závislosti na požadavcích a podlaze, kde se ubytování nachází. Ceny v ostatních městech jsou o 20% až 40% nižší. Pyongyang a Sinuiju jsou dvě města s nejlepším realitním trhem a širokou nabídkou nemovitostí k prodeji v Severní Koreji.

Mapa, vývoj cen a statistiky

Souvisejících reklam

Cod. 37430

Prodat Jednopokojový, North Korea, Pyongyang, Pyongyang, r

Reserved negotiation
Prodat
Jednopokojový

30 m²
Toto je oznámení o testování
Mapa, vývoj cen a statistiky
 
 
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB